GÖSTA LINDQVIST. komposition, färglitografi, signerad 91.

382270. GÖSTA LINDQVIST. komposition, färglitografi, signerad 91.

12/80, ramstorlek 57 x 76 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

12/80, ramstorlek 57 x 76 cm.

Antal besök: 661