VAS samt FOHUND, 2 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

382240. VAS samt FOHUND, 2 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

Hund, höjd 15,5 cm
Vas, höjd 17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hund, höjd 15,5 cm
Vas, höjd 17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 941