PIEDESTALER, ett par, förgyllda med marmorskivor.

382225. PIEDESTALER, ett par, förgyllda med marmorskivor.

Höjd 105 cm.

Ena piedestalen med skador på marmorskivan,
lös marmorskiva, något instabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Antal besök: 736