382213. OBJEKTIV, 3 st, Olympus samt DIVERSE FOTOTILLBEHÖR.
Olympus G.Zuiko Auto-W 1:3,5 f=28 mm, Olympus Zuiko Auto-W 28 mm 1:2,8, Olympus E.Zuiko Auto-T 1:3,5 f=135 mm
Medföljer kikare Eschenbach Farluz 8X30 Ww 149mm/1000m.
Slitage, skador, delar saknas, ej fullständigt genomgånget.