HERTHA BENGTSON. Parti Porslin (18). Tekoppar "Blå eld", Rörstrand.

38219. HERTHA BENGTSON. Parti Porslin (18). Tekoppar "Blå eld", Rörstrand.

12 tefat.
10 tekoppar.

Normal bruksslitage varav en kopp med krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tefat.
10 tekoppar.

Antal besök: 2 770