38218. SERVISDELAR, 22 delar, keramik, bl.a. Gefle, Göteborg, Rörstrand.
Uppläggningsfat, 2 st, England.
Servisdelar, 3 delar, "Tokio", Gefle.
Koppar med fat, 6 st, Rörstrand.
Kaffekanna, Rörstrand.
Fat, 2 st, Wedgwood.
Lockskål, Richard Ginori, Italien.
Skärbräda, Göteborg.
Bruksslitage, enstaka nagg.