JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, 2 st, signerade a tergo och daterad 55.

382143. JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, 2 st, signerade a tergo och daterad 55.

Ca. 23x31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23x31 cm.

Antal besök: 999