PARTI LAMPOR, 5 st, 1900-tal.

PARTI LAMPOR, 5 st, 1900-tal.
38213. PARTI LAMPOR, 5 st, 1900-tal.

Högsta höjd inkl skärm 71 cm.

Slitage, en glaskupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd inkl skärm 71 cm.

Antal besök: 1 078