LAMPOR 2 st, "Glory", Sverige, 1930/40-tal.

382117. LAMPOR 2 st, "Glory", Sverige, 1930/40-tal.

Vitmetall, med ställbar arm. Höjd ca 50 cm vardera.

En omarbetad (ny lamphållare). Slitage, en fot med påskrift "Avd. 14".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 060