FAT, Carl-Harry Stålhane och Aune Laukkanen, Rörstrand, signerat.

382099. FAT, Carl-Harry Stålhane och Aune Laukkanen, Rörstrand, signerat.

Märkt Rörstrand, Sweden, CHS/AL, Dek. 15. S.
Längd 37 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm.

Antal besök: 3 757