PORSLINFÖREMÅL, 13 delar, bland annat Blå Eld Rörstand.

382071. PORSLINFÖREMÅL, 13 delar, bland annat Blå Eld Rörstand.

Diameter 7,5 cm- 28 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 7,5 cm- 28 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 944