SKÄNK, omkring 1900.

382060. SKÄNK, omkring 1900.

Valnöt, 2 lådor, skåp med 2 dörrar, överdel med spegel, ca. längd 100, bredd 53, höjd 167 cm.

Bruksslitage, spricka, 2 mindre fanerskador på överdel, fläckar på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!
382060. SKÄNK, omkring 1900.

Antal besök: 997