GLAS, METALL och KERAMIK, bl.a. Hackefors.

38202. GLAS, METALL och KERAMIK, bl.a. Hackefors.

Servisdelar, ostindisk tekannor, bordslampor mm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 527