MATSALSBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

382011. MATSALSBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Brännmärkt Ruscheweyh. Total längd ca. 500 cm, bredd 112, höjd 79 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 2 190