2 bägare silver vikt 36 gram.
Ett par ljusstakar mässing höjd 10 cm, ljusstake mässing 7 cm, ljusstake mässing diameter 18 cm, skrin mässing höjd 7 cm, 3 par ljusstakar tenn bl.a Torshammar höjd 5,5 cm, 7 cm och 10 cm samt ett par ljusstakar änglar metall höjd 8 cm.
Gravering på ett par ljusstakar i övrigt smårepor och bruksslitage.
2 bägare silver vikt 36 gram.