LJUSSTAKAR, BÄGARE, SKRIN, 15 st, silver, tenn, mässing.

381976. LJUSSTAKAR, BÄGARE, SKRIN, 15 st, silver, tenn, mässing.

2 bägare silver vikt 36 gram.
Ett par ljusstakar mässing höjd 10 cm, ljusstake mässing 7 cm, ljusstake mässing diameter 18 cm, skrin mässing höjd 7 cm, 3 par ljusstakar tenn bl.a Torshammar höjd 5,5 cm, 7 cm och 10 cm samt ett par ljusstakar änglar metall höjd 8 cm.

Gravering på ett par ljusstakar i övrigt smårepor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 bägare silver vikt 36 gram.

Antal besök: 1 007