TUMLARE, silver, Lars Öberg, Eskilstuna, 1792.

381913. TUMLARE, silver, Lars Öberg, Eskilstuna, 1792.

Diam 6 cm.
Stämplad P2 (=1792), Vikt 14 g.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor.
Gravyr finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 6 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor.
Gravyr finnes.

Antal besök: 1 110