SKOLKARTA, Australien och Stilla Havet, 1900-talets mitt.

381888. SKOLKARTA, Australien och Stilla Havet, 1900-talets mitt.

Längd 190 cm. Höjd 240 cm.

Slitage och mindre defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 190 cm. Höjd 240 cm.

Slitage och mindre defekter.

Antal besök: 953