SKOLKARTA, Palestina, troligen 1930-tal.

381881. SKOLKARTA, Palestina, troligen 1930-tal.

Längd 105 Höjd 177. Norstedts skolavdelning, Stockholm.

Defekter samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter samt slitage.

Antal besök: 1 651