STOLAR, 4 st, valnöt, Art Decó, 1910/20-tal.

381875. STOLAR, 4 st, valnöt, Art Decó, 1910/20-tal.

Med skulpterade ryggbrickor. Framben med lejontassar.
Rygghöjder: 96 cm.

Bruksslitage.
En stol med rest av klisterlapp på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjder: 96 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 827