GITARR, AB Herman Carlsson Levin, Göteborg.

381831. GITARR, AB Herman Carlsson Levin, Göteborg.

Nr 125.

Slitage, repor, strängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 125.

Antal besök: 1 273