SOFFA, Chesterfieldmodell, 1930-tal.

381827. SOFFA, Chesterfieldmodell, 1930-tal.

Omklädd på 1990-tal. Längd ca. 185 cm.

Bruksslitage. Ett bakben med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 158