VETTAR 5 st, uppstoppade sjöfåglar.

38177. VETTAR 5 st, uppstoppade sjöfåglar.

Total längd inkl träplatta ca 46 - 54 cm.

Slitage, skador. En fågel med löst huvud.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 507