GUNGSTOL, Ferdinand Lundqvist. 1950/60-tal.

381775. GUNGSTOL, Ferdinand Lundqvist. 1950/60-tal.

Etikettmärkt.

Bruksslitage, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 1 079