BORDSUR, i form av fågelbur, 1900-tal.

381753. BORDSUR, i form av fågelbur, 1900-tal.

Fåglarna rör sig under klockans gång.
Med väckarklocks-funktion.
Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, dock ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väckarklocks-funktion.
Höjd ca 18 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 218