VASER, 3 st, Elis Bergh Kosta, Bengt Edenfalk Kosta Boda, signerade.

381731. VASER, 3 st, Elis Bergh Kosta, Bengt Edenfalk Kosta Boda, signerade.

Vas Elis Bergh signerad höjd 24 cm.
Vas troligen Elis Bergh signerad höjd 30 cm.
Vas Bengt Edenfalk signerad "Kosta 44269 Edenfalk" signerad höjd 22,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 4 320