381671. SKIVSAMLING, ca 132 delar, LP-skivor 1900-tal.
Blandad musik, bland annat Western och Edith Piaf och
The Birthday Party-The Idle race,.
Ca 128 lösa LP´s och 5 LP-Boxar, däribland Elvis Presley Greatest Hits.
Skivorna ej genomlyssnade.
Ålders samt bruksslitage.
Skivorna ej genomlyssnade.
Ålders samt bruksslitage.