SKIVSAMLING, ca 132 delar, LP-skivor 1900-tal.

381671. SKIVSAMLING, ca 132 delar, LP-skivor 1900-tal.

Blandad musik, bland annat Western och Edith Piaf och
The Birthday Party-The Idle race,.
Ca 128 lösa LP´s och 5 LP-Boxar, däribland Elvis Presley Greatest Hits.

Skivorna ej genomlyssnade.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivorna ej genomlyssnade.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 857