FÅTÖLJER, 3 stycken, rotting, 1900-talets senare hälft.

381616. FÅTÖLJER, 3 stycken, rotting, 1900-talets senare hälft.

En avvikande fåtölj.

Bruksslitage, en rottingdetalj saknas samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

En avvikande fåtölj.

Antal besök: 875