GOLVVAS, keramik, "Västkust", 1950-56, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

381594. GOLVVAS, keramik, "Västkust", 1950-56, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

Signerad UE 2031 Abg, höjd ca. 46 cm.

Bruksslitage. Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fotnagg.

Antal besök: 4 328