GLASFÖREMÅL, 6 delar, Åfors, Vicke Lindstrand, Orrefors, Reijmyre, 1900-tal.

38154. GLASFÖREMÅL, 6 delar, Åfors, Vicke Lindstrand, Orrefors, Reijmyre, 1900-tal.

Lockskål, etsad dekor, sign åfors.
Ljuslykta, Åfors.
Vaser, 2 st, Vicke Lindstrand, Kosta, sign.
Vas, Edwin Öhrström, Orrefors.
Vas, blått glas, Reijmyre.
Höjd ca 11-28,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljuslykta, Åfors.
Vas, blått glas, Reijmyre.
Höjd ca 11-28,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 608