ÅRSUR, Kundo, Kieninger & Obergfell, Tyskland, 1900-tal.

381534. ÅRSUR, Kundo, Kieninger & Obergfell, Tyskland, 1900-tal.

Med glaskupa. Märkt på både urtavla och urverk.
Totalhöjd 30 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 30 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 145