KNIV, samiskt arbete, delvis renhorn, osignerad, daterad 15-5 1927.

381509. KNIV, samiskt arbete, delvis renhorn, osignerad, daterad 15-5 1927.

Blad märkt Erik Frost Mora.
Längd ca 19,5 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad märkt Erik Frost Mora.
Längd ca 19,5 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 1 353