BORDSUR, keramik, 18/1900-tal.

381507. BORDSUR, keramik, 18/1900-tal.

Höjd 40 cm
Bredd 24 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm
Bredd 24 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.
Nagg.

Antal besök: 900