STOLAR, 4 st. Empire, Danmark, 1800-tal.

381308. STOLAR, 4 st. Empire, Danmark, 1800-tal.

Intarsiadekor av människor
Rygghöjd 84, sittdjup 38 cm.

Bruksslitage, mindre sprickor samt senare omklädda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsiadekor av människor
Rygghöjd 84, sittdjup 38 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 635