VÄGGLAMPETTER, 2 st, rokokostil, förgyllda.

381261. VÄGGLAMPETTER, 2 st, rokokostil, förgyllda.

Höjd, 43 cm, elektrifierade, porslinsplatta med tryckt dekor i centrum.

Bruksslitage, parkopplade med dimmer, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 871