HALSBAND 2 st, silver, NE From Danmark samt Reijo Nieminen, 1900-tal.

381213. HALSBAND 2 st, silver, NE From Danmark samt Reijo Nieminen, 1900-tal.

Hänge i form av blomma, Reijo Nieminen, Stockholm, 2008. Hänge höjd ca 4 cm.
Hänge med bärnsten/bärnstensimitation, stämplad NE From, Danmark. Hänge höjd ca 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 733