VASER, 3 st, glas, Orrefros, bla Nils Landberg.

38116. VASER, 3 st, glas, Orrefros, bla Nils Landberg.

Höjd 18-24 cm.

Slitage, smärre repor, samt en med datumgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18-24 cm.

Antal besök: 799