HALSBAND, bärnsten, 1900-talets andra hälft.

381153. HALSBAND, bärnsten, 1900-talets andra hälft.

Halsband med längden 63 cm
Vikt ca 60 gram, medföljer gör tillhörande etui.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband med längden 63 cm

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 906