KAMIN, gjutjärn och emalj, No 74, Viking, Ankarsrum, 1800/1900-tal.

381095. KAMIN, gjutjärn och emalj, No 74, Viking, Ankarsrum, 1800/1900-tal.

Höjd 94 cm.

Slitage. Skada på ett fäste vid sockeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.

Antal besök: 11 801