PLUNTOR, 3 st, i schatull, 1800-tal.

38104. PLUNTOR, 3 st, i schatull, 1800-tal.

Varav 2 st med Oscar II:s namnchiffer. Nyckel finns till schatullet. Schatullets mått; längd 26,5, bredd 13, höjd 25 cm.

Slitage, en knopp saknas, fanérsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 384