TEBORD med fajansbricka, Gefle.

380985. TEBORD med fajansbricka, Gefle.

Längd 72, bredd 50, höjd 70 cm. Fajansbricka med floral dekor.

Ytslitage, fåtal glasyrsprickor. Fåtal fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 680