TESAMOVAR, Ryssland, 1800-tal.

380958. TESAMOVAR, Ryssland, 1800-tal.

Ställ med dekor av gripar. Kanna samt fat med ciselerad floral och geometrisk dekor. Höjd 30 cm.

Lätt ytslitage. Ställ något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 536