SIDEBOARD, Bröderna Sörheim, Norge, 1900-talets andra hälft.

380942. SIDEBOARD, Bröderna Sörheim, Norge, 1900-talets andra hälft.

Teak. 4 dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Stämplat.
Längd 208, djup 45 cm, höjd 80 cm. 4 nycklar finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 346