Vagga målad längd 53 cm, kista målad längd 39 cm, 3 äldre tygdockor, 3 plastdockor (Frankrike, Japan), plåtbil ambulans Opel Record Japan längd 21 cm, flera barnböcker varav 4 Gösta Knutsson, Pelle Svanslös-pussel, kaffekvarn höjd 10,5 cm samt äldre bokmärken på indianer, båtar m.m.
Slitage, skador.
Slitage, skador.