HERRBETJÄNT, 1960-tal, design Per Granebro, Sverige.

380908. HERRBETJÄNT, 1960-tal, design Per Granebro, Sverige.

Vägghängd. Längd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägghängd. Längd 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 875