PARTI LEKSAKER; kub-pussel, ladugård med djur, Brio träleksaker m.m.

380896. PARTI LEKSAKER; kub-pussel, ladugård med djur, Brio träleksaker m.m.

3 dragleksaker med flera leksaker trä Brio.
Docksäng, dockmöbler, lok med vagnar trä.
Låda byggklossar trä "Zig-Zag".
2 kubpussel, 3 träpussel, ladugård med djur, flera paket med färgkritor, 3 barntavlor m m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 691