RAGNAR PERSSON. Folksamling. Handkolorerad färglitografi. Signerad. 24/200.

38089. RAGNAR PERSSON. Folksamling. Handkolorerad färglitografi. Signerad. 24/200.

57 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 47 cm.

Antal besök: 1 734