GOLVUR, rokokostil, urtavla märkt Isak Lindahl, 1800-tal.

380750. GOLVUR, rokokostil, urtavla märkt Isak Lindahl, 1800-tal.

Höjd ca. 203 cm.

Krackelyr på urtavla, senare urverk. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 203 cm.

Antal besök: 1 197