VYTAUTAS KASIULIS. Petrus med Himmelrikets nycklar, färglitografi, signerad samt numrerad 14/50.

380731. VYTAUTAS KASIULIS. Petrus med Himmelrikets nycklar, färglitografi, signerad samt numrerad 14/50.

Dagmått 65 x 49,3 cm.
Falsmått 66 x 50,5 cm.
Totalmått inkl ram 69 x 53,5 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 65 x 49,3 cm.
Falsmått 66 x 50,5 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besök: 1 627