SOFFBORD, emaljerad plåt/trä, Per Törneman för Nordiska Kompaniet, signerat och daterat -67.

380728. SOFFBORD, emaljerad plåt/trä, Per Törneman för Nordiska Kompaniet, signerat och daterat -67.

Kvadratisk form med dekor i blåa nyanser.
90 x 90 cm.
Höjd 42 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 90 cm.
Höjd 42 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 1 220