OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Höstlandskap, olja på pannå, signerad K E Nordin 1965.

380725. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Höstlandskap, olja på pannå, signerad K E Nordin 1965.

Dagmått 88 x 115 cm.
Falsmått 89 x 116 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 88 x 115 cm.
Falsmått 89 x 116 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 681